جراحی مغز

یکی از رشته های تخصصی در علم پزشکی ، جراحی مغز و اعصاب است. مغز در واقع اصلی ترین ارگان در بدن انسان است که وظیفه هدایت و رهبری تمام قسمت های بدن را به عهده دارد. جراحی مغز به منظور درمان، پیشگیری ، تشخیص اختلالات و همچنین توانبخشی قسمت هایی از دستگاه عصبی که دچار مشکل هستند انجام می شود. این نوع جراحی می تواند بر روی بهبود عملکرد بخش های مختلف سیستم عصبی اعم از نخاع ، مغز، اعصاب پیرامونی و همچنین دستگاه عروق مغزی که در قسمت بیرونی جمجمه قرار دارند موثر باشد.

جراحی مغز خود دارای زیر شاخه های متعددی است که در زیر می توانید برخی از آنها را مشاهده نموده و در مورد آنها اطلاعات کسب نمایید. دکتر مسعود صابری یکی از بزرگترین پزشکان حازق و فوق تخصص در زمینه مغز و اعصاب بوده که با داشتن سالها سابقه و انجام چندین عمل موفقیت آمیز توانسته در میان پنج پزشک برتر مغز و اعصاب ایران قرار بگیرد.

یک متخصص مغز و اعصاب باید قادر به درمان بیماری هایی نظیر تومور مغزی، ستون فقرات ، تومور نخاعی ، ضایعه نخاعی ، سر درد ، دیسک کمر و کمر درد های شدید باشد. برای تماس با دکتر مسعود صابری ، فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب از طریق بخش تماس با ما اقدام نمایید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

ارسال مدارک پزشکی